Wicked Winterfrost

3 x Funny Videos Of Tokyo Life

Posted in Japan by talikas on June 29, 2012

Alustuseks pean vabandama, et videod on kehva kvaliteediga ning värisevad, aga põhiline idee on edasi anda Tokyos nüüd juba mitte üldse üllatavaks muutunud tegevuste meeleolu. Kõik videodes peegelduvad hetked on kohalike jaoks nii tavalised, et ühtegi jaapanlast see pead pöörama ei pane.

Esimene video on tehtud Tokyo kesklinnas Yoyogi pargis, kus igal nädalavahetusel kogunevad nahksetesse rõivastesse riietatud ja juuksegeeliga üles putitatud Elvise fännid, et siis rokkmuusika saatel natuke tahtsida ja hullata. Jaapan + Elvis = naljakas

Teine video on taaskord Yoyogi pargist, kus piknikku pidavate seltskondade vahel tuuritab rändkunstnik, kes kasvõi tasuta esitab värvikate verbaalsete elementidega (endajoonistatud) manga-koomiksit. See kõik oleks ju tavaline (peaaegu), kuid siis jõuab ta manga-loo kliimaksini, kus peategelane astub – ühte või mitmesse? – vahekorda ning onuke esitab kõiki neid stseene väga häälekalt. Kahjuks ma seda videosse ei saanud, sest olin vaatepildist niivõrd “lummatud”.

 

Kolmas video on tehtud minu ülikoolis, kus ligi tuhande hobi-klubi hulgas on ka tantsu ja laulugrupp, mille eesmärgiks on kuulsaid Jaapani nais-pop-bände jäljendada. Kõik klubi liikmed on mehed ning nende karvaste jalgade välkudes esitatud tantsunumbrid on väga meeltlahutavad. Metroseksuaalsus? Ma ei tea. Igatahes ürgset mehelikkust Jaapanist naljalt ei leia.

Advertisements

2 Responses

Subscribe to comments with RSS.

  1. B said, on July 4, 2012 at 5:40 pm

    see koomiksimees meenutab mulle Rob Schneiderit eriti kui ta teeb seda tadona-tonga-tong misiganes häälitsust :D

    • talikas said, on July 5, 2012 at 3:25 am

      sa oleksid pidanud ta seks-häälitsusi kuulma :P


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: