Wicked Winterfrost

Tokyo Kõige Hullem Pidu (Nagu Ikka, Kogemata)

Posted in Japan by talikas on February 24, 2012

Esimese poolaasta lõpp on Tokyos olnud nii kiire ja lõputu, et peale raamatukogus istumise ja esseede vorpimise polegi midagi teha jõudnud. Kui eksamid ametlikult läbi said, ja tähtaegu jahtivate unetute ööde magamatus tasa tehtud, otsustasime oma zemi tsikkidega (Wasedas moodustavad kõik ühe sama professori käe all olijad ühe seminari – ehk siis zemi – kes kord nädalas koos professoriga oma uurimisteemasid arutavad) koos välja minna. Plaan oli lihtne: õhtusöök ja baarid ja tantsupõrand kuskil Shinjukus või Shibuyas. Olin kuulnud, et ööklubi nimega Trump Room on päris hea ja taskukohane (odavam kui tavapärased 25-eurosed klubilunastused) ja googeldades leidsin, et tol õhtul toimub teemapidu nimega “Dominatrix”. Peo alateema oli naiste võim ja flaieri peal ilutses piitsa ja latekskostüümiga varustatud kaunis jaapanlanna. Voh, mõtlesin ma, Jaapani naised lateksis ja nahas, seda polegi enne näinud ja üldse on Jaapan üle keskmise macho-ühiskond, nii et väike women empowerment pidu oleks justkui asjakohane, eriti mu zemi tsikkidele, kellest enamus on tagasihoidlikud, arglike pilkudega ja pehmete liigutustega Jaapani kaunitarid. Kujutasin vaimusilmas ette pidu a la Privé + mõnel julgel nahkpüksid jalas. Paras ergutus minu vaoshoitud Jaapani sõbrannadele.

Aga siis, kui jõudis kätte peopäev, hüppasid kõik zemi tsikid alt ära. Kellel oli töö, kellel teised asjad, kellel sessi-järgne väsimus. Olin just vaagimas, kas minna jälle üksi klubisse (üksi klubis võib olla äge, aga võib tabada ka melanhoolne üksindusehoog) ning arutasin plaane oma Jaapani sõbra K juures õhtust süües. K, kes on iseloomult tavapärane vaoshoitud ja korralik japs, keskmiselt macho ja väga sõbralik ning tänu välismaal elamise kogemusele natuke avatuma  mõtlemisega ja tolerantsem, lahendas kiirelt olukorra ja ütles, et ta pole ka seal Trump Roomis käinud ja hea meelega vaataks üle. Ainuke tingimus on, et kell kolm öösel peab ta koju tulema, sest peab pühapäeval tööle minema. Diil, lähme.

Gustavi poolt saadetud Herbert põuetaskus, punased tantsukingad jalas, otsisime Shibuya kitsastelt tänavatelt õiget ust. Ühtegi silti pole, kuskilt muusikat ei kosta. Jaapanis on kõiksuguse müra tegemine üldse väga delikaatne asi, nii et tihti on ööklubid meeletult ära isoleeritud ning uste ees suured vaikima keelitavad sildid. Kuulsasse ööklubisse Air minemisel pidi näiteks ööklubi järjekorras seisma paar tänavablokki eemal, et klubi ukse ees ometi lärmi poleks. Igatahes, selgus, et meie pidu on hoopis Trump Roomi sõsarklubis ja koha leidsime lõpuks selle järgi, et suurte mustade kardinate tagant kostis itsitamist, kontsade klobinat, välkusid kellegi saledad võrksukkades jalad ja kardinate ees seisis uduse pilguga pikkade juustega mees, kes küsis, mida me otsime. Me tulime peole, vastasime naeratades. Mis peole, uuris mees kivisel ilmel. Noh, ee, peole. Mees vaikis ning oli sellise näoga, et ta ei tea ühestki peost mitte midagi ja meid kardinate taha piiluma ei lase. Olime segaduses. Mees ei liigutanudki ja vahtis meid tõsisel ilmel, millest võis välja lugeda: hakake astuma, tatikad. Siis proovis K ettevaatlikult: “Dominatrix peole?” Mees mõtles hetke, noogutas aeglaselt ja avas kardina, et meid sisse lasta. Häh, head ülbikud, mõtlesin ma, mida nad siin peidavad siis… Little did I know.

Ronisime kitsukest treppi pidi alla ning leidsime ukse tagant meie mõlema jaoks elu esimese… sado-maso peo. Ei, see ei olnud tavaline klubiöö, kus mõnel pidulisel nalja pärast lateksist seelik seljas. See oli hard core pidu, kus ligi kahesaja nautleja hulgas olime peaaegu ainukesed ilma kostüümita ja mina pea at ainuke välismaalane. Teiste kostüümid olid punasest ja mustast nahast või lateksist, naistel väga paljastavad, tihti vaid võrksukkade peale tõmmatud nahast püksikud ja topp, meestel lihtsamad riided, mõnel nahast maskid näos, teistel kaelarihmad kaelas, nöörid seotud käte ja keha külge, tihti seljas lihtsad valged pluusid, ühel ka valged beebit meenutavad sitsipüksid. Kõik inimesed olid rahulikud, fokusseeritud, jälgivad, justkui omas maailmas.

Me proovisime mitte väga totakatena näida ning pidime üksteisel pidevalt lahti vajuvat suud kinni lükkama. Meie ümber käis keerukas ja kindlate reeglitega näitemäng. Peamised rollid, mida endi ümber mängimas nägime, olid: mistress (võimukas kaunis eriti hullu kostüümiga naine, kes väljavalituid piitsutas), ori (beebinäoga noor poiss, kellega võis kõike teha, näiteks kõrvakiilusid anda ilma et ta liigutakski), koer (koerarihmaga järelveetav mees), nööritav (inimene, kelle keha ümber seoti nööre ja kellele see ilmselgelt meeldis), niisama allaheitlik mees (kel püksid maha tõmmati ja kõigi ees laksutati), allaheitlik naine (keda poodiumil piitsutati ja kes rõõmust kiljus ja naeratades hüüdis “Uih! Ära tee!” või kes tuimalt lasi endaga kõike teha), transvestiidid (niisama ilusad), passiivsed pealtvaatajad (vaikivad jälgivad jaapani paarid või üksikud) ja boss (üks prantsuse mees, kes käske jagas ja olukorda kontrollis). Kindlasti oli rolle veel, aga kuna meie mõlema jaoks oli see kõik esmakordne, siis ei suutnud me esimese hooga rohkem kategooriaid välja noppida.

Nii, mis seal peol siis tehti? Seal tehti kõike ja tegelikult ma ei tahagi täpselt teada, mida ja kuidas. Pildid mu silmade ees on siiani väga kirevad… Peamine tegevus oli piitsutamine ja laksamine (piitsad erinevad lihtsatest pehmetest narmendavatest piitsakestest kuni pikkade kõvade ja valusate piitsadeni), alandamine (nt näkku löömisega või täiskasvanud inimese nagu lapse põlvedele tõmbamine ja tagumiku kuumaks tegemine või orjaks müümise oksjon), valu tekitamine (nt kuuma küünlavaha tilgutamine, järelvedamine…), lämmatamine (teadlikult ja kontrollitult teiselt inimesel õhu ära võtmine), nöörimine (inimese nööridesse punumine), näkku istumine, igasugu väga hullude mänguasjadega (nt kontsakingad, mille kontsadeks olid dildod) “mängimine”… Suur element kogu selle asja juures näis olevat eksibitsionism ehk siis kõigi teiste ees alanduse saamine või tekitamine. Poodiumil enda poolt valitud mistressi poolt piitsutamine maksis näiteks 5 eurot, hiljem kui sõbraks said, sai niisama.

Jah, ma tean, et jaapanlased ongi väga huvitava seksuaalsusega ja neile meeldivad erinevad asjad alates maid café-dest kuni kasutatud aluspesuni, kuid sellel peol nähtu ületas mu ettekujutused. Ja vaene K, kes kindlasti hiljem kirus, et minuga igasugustele veidratele pidudele tuleb, sest peo lõpu poole, kui ta oli piisavalt julgust kogunud, valis ta välja kõige võimukama ja kõige kaunima kuninganna ja tellis temalt ühe piitsutamise sessiooni, mis aga lõppes väikese fiaskoga, sest K machohing ei pidanud vastu olukorrale, kus naine – ükskõik kui kena – talle piitsa annab. Hehee.

Peost pilte ei ole, sest pildistamine oli mõistagi keelatud. K järgmisel päeval tööle ei jõudnud.

Advertisements

10 Responses

Subscribe to comments with RSS.

 1. gustav said, on February 24, 2012 at 10:07 am

  ma ei oleks iial osanud loota, et herbert nii põnevaisse seiklustesse satub.

 2. Limonchita said, on February 24, 2012 at 10:36 am

  Hahah, milline õpetlik kogemus – kindlasti oli vägagi “huvitav”…

  Herbert juba teab kuhu sattuda ;)

 3. talikas said, on February 24, 2012 at 11:03 am

  ma arvan et herbert mu sinna juhataski…;) vana pervo

 4. Holm said, on February 24, 2012 at 12:26 pm

  Japsidel oli saunapäev, kõva vihtlemine…

 5. marks said, on March 20, 2012 at 9:20 am

  Kas see on päriselt ka vä?

 6. marks said, on March 20, 2012 at 9:22 am

  Või see?

 7. talikas said, on March 24, 2012 at 1:47 pm

  vot seda pole ise näinud, aga ei imesta. pidi väga kuum päev olema, et kõik basseini jooksid… basseinivesi väga jahedust ei pakkunud, ma kardan :)

 8. marks said, on March 26, 2012 at 11:13 am

  See on integratsioonilaine-bassein. Välja tuled kollasena.

  • talikas said, on April 3, 2012 at 8:48 am

   seal basseinis ei tundu olevat väga jahutav…


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: