Wicked Winterfrost

Estonians & Estonian Food On A Small Indonesian Island?!

Posted in Indonesia by talikas on February 2, 2012

Jah, täpselt nii juhtuski, Jakartas alanud eestlaste kohtamine jätkub Gili T saarel. Kõigepealt kohtan ma Gili saare rannas tee peal suvaliselt kahte eestlast. Ajame juttu ja imestame, et sellele imetillukesele Indoneesia saarele mitu eestlast samal ajal juhtunud on. Siis, päev hiljem ehk, vaatan ma laiseldes oma rannamajakese uksest välja välja ja saan peaaegu südamerabanduse, kui Toomas mööda teed patseerides mu ukseavast möödub. Toomas? Mida sa siin teed? Ja siis, veel natuke hiljem, vahin ma ahnete ja näljaste silmadega, kuidas Berit veel paari eestlase silme all lõikab Katrinile Eestist kaasa toodud suitsuvorsti ning valmistab hoolikalt merevaiku (mustale!) levale määrides suitsuvorstivõileibu. Ahh? Suitsuvorstivõileivad Indoneesia paradiisisaarel? Kuna polnud seda kraami juba pea et pool aastat mekkinud, pean tunnistama, et maitsesid mulle paremini kui miski muu… Hoidke endale oma krevetid ja mangod ja kalmaarid! Andke mulle suitsuvorsti ja merevaiku!

Noh, ja siis samal päeval, jalutasime Saraga saare põhjatippu ja jõudsime ööbimiskohta nimega Karma Kayak, mille mänedžerideks on kaks eestlast Argo ja Eneli. Täitsa lõpp.

4 Responses

Subscribe to comments with RSS.

 1. ainomall said, on February 2, 2012 at 1:52 pm

  Vordluseks meie leiva ulistus kulmas eestimaa talves-Lumesadu.Jalad vasind.Labi,labi naljane……..Koputan ja astun sisse_lahkelt lahti tehakse. tudruk votab ahjust leiba,sooja leiba_motelge!

 2. Limonchita said, on February 2, 2012 at 5:22 pm

  ei tasu kunagi kuskil kõva häälega rääkida selle pärast :)

 3. isa said, on February 2, 2012 at 6:26 pm

  kõva häälega võib ikka rääkida, aga mitte igat asja…
  1973.a. olime poistega (16-17 vanused) Jeravanis nende keskväljakul. Arutasime teineteist oskussõnadega üle tumbates kõva häälega meie ees kõndiva naisterahva figuuri. Ja et mida selline selgelt europiidne naine küll võiks Armeenias otsida. Mispeale tema pööras end meie poole ja ütles puhtas eesti keeles: “poisid, olge palun viisakad”. Me ei osanud isegi mitte ära joosta selle peale!

 4. isa said, on February 2, 2012 at 6:30 pm

  Maria, kus kohast nad selle peenleiva said, sina tõid või?


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: