Wicked Winterfrost

Gili Trawangan: Full Time Vacation

Posted in Indonesia by talikas on February 1, 2012

Päevad Gili saarel sulandusid ühte suurde päikesepaistelisse kokteili, mis oli kokku segatud rannaliivast, ookeanimühast, merest saja meetri kaugusel olevast bungalow-s põõnamistest, banaanipannkookidest, snorgeldamisest, reggaest, sukeldumisest (esimene kord elus 12 m vee all!), rannapidudest, lõkkeõhtutest, kaunitest päikeseloojangutest, maitsvast toidust, mangodest ja mangodest ja mangodest, toredatest inimestest, Marie lauludest, Beriti lõkerdavast naerust ja Sara armsusest.

Gili imetillukesed saared, mis asuvad Lombokist loodes, on kasvavalt populaarne sihtkoht, kuhu Lonely Planeti juhatusel vast et juba liigagi palju turiste maabub. Saared on nii populaarsed, sest seal on kaunid rannad, selge vesi, puhas õhk, vaba õhkkond (loe: reggebaaris rohelust nautivad rastad + bikiinidega rannas sulistamise tolereerimine), piisavalt toimetamist (veesport, jalutuskäigud, paadisõidud) ja suhteliselt vaikne. Lisaks on saared mootorsõidukivabad, nii et üürgavatest ja tossutavatest suurkuurortitest (nagu nt Kuta Balil) või ükskõik millisest suurest linnast (oh, eriti Jakartast…) on Gili saartele jõudmine tohutult mõnus vaheldus.

Aga nagu ikka, on Lonely Planet ka väike needus, sest väikesed armsad saared muutuvad tänu sellele peatselt ülerahvastatuks, täisehitatuks ja liig lärmakaks. Usun et juba näiteks aasta pärast on Gili nii täis ehitatud, et seda kohta ei tunne enam äragi. Kahju. Aga õnneks on Indoneesias 17 000 saart, nii et…

2 Responses

Subscribe to comments with RSS.

  1. Limonchita said, on February 1, 2012 at 6:08 pm

    Super vaated, ägeeeee :) Kus sa hetkel oled?

  2. talikas said, on February 1, 2012 at 11:55 pm

    ma ise juba mõnda aega tagasi tokyos ja möllan oma esseede ja eksamitega. blogi kergelt ajast maas :)


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: