Wicked Winterfrost

Ja Üks Asi Veel

Posted in Sweden by talikas on April 3, 2008

super vaade 7ndalt korrusel

Ahjaa, et mind vallandati eile Södra teatrist… Mitte ainult mind, vaid kogu 20-pealine baaripersonal! Meie asemel hakkavad kahe nädala pärast Rootsi loomeinimestele õlut müüma teised nobedad näpud. Vallandamise põhjuseks on täiesti meist mitte olenevad juhtkonna pinged… Ühesõnaga üks suur segane lugu. Aga kuna oleme Rootsis, ja kõik on võrdsed, elagu töötajate õigused jne, siis läheb sellega veel madinaks: juba toimuvad ägedad läbirääkimised Södra teatri ja Rootsi töötajate ametiühingu vahel, räägitakse meedia kaudu surve avaldamisest… Hehehe, päris põnev, satun ma ka alati igas riigis selle mässumeelsuse soone peale…

Advertisements

5 Responses

Subscribe to comments with RSS.

 1. B said, on April 3, 2008 at 10:07 pm

  ma arvan ka et sind lausa tõmbab igasuguste mässude poole:) millal eestisse tuled mäsu korraldama?

 2. isa said, on April 5, 2008 at 7:41 pm

  Voronezhis toimunu ajal olin hirmul-kindel, et meeleavalduse orgkomitee on meie Maria poolt koostatud ja juhitud. Ausalt, kujutasin Sind ette Venemaa laternaposti otsast politseile loogungeid hüüdmas. Tegelikult näidati meie last hoopis Vremjas(auditoorium 120 M) Vedas.
  Maria Pariisis- polnud ohtugi, et Sa koos rätipeadega autosid põletama hakkad, aga tudengite 45- päevasest streigist võtsid siiski osa. Osaliselt Londonis Shura juures, osaliselt ei tea kus. Kahju, et koolis ei saanud käia. Aga ikkagi- vedas.
  Rootside juures sattuda töövaidlusesse on juba iseenesest vedamine. Nende riigis lubada end seadustel kaitsta on väärt kogemus eriti juristile. Moodustad ehk vallandatud töötajate keskkogu ja teed ajakirjanduses ülevaate tööta jäänute keskmisest vanusest ja hetke majandusolukorrast.
  Aga tegelikult soovitan pöörduda EV suursaatkonda ja küsida spetsialistilt head tööõigusealast nõu, niimoodi saad ehk teisigi aidata.

 3. isa said, on April 6, 2008 at 8:31 am

  Lisaksin ühe mõtte veel:
  kasuta klassikalist absurdimeetodit ja teata teatrile, et nad vallandavad eestlase poliitilistel põhjustel: Eesti ei lubanud Gaspromi gaasitoru oma vetesse ja nüüd tuleb see õnnetus Rootsi rannikule

 4. gustav said, on April 6, 2008 at 11:37 am

  võitle, maria! keegi peab ju seisma töölisrahva õiguste eest!

 5. B said, on April 12, 2008 at 6:24 pm

  ähvarda neid inimõiguste kohtuga ja muu sellisega, ikkagi immigrandi õigusi rikutakse, ja kindlasti saaksid sa Rootsi eestlaste kogukonna toetuse. kui vaja teen paar kõnet sugulastele, anna sisi lihtsalt märku eks. alati valmis!


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: