Wicked Winterfrost

Våren Är Här

Posted in Sweden by talikas on February 25, 2008

kevad

sergels

Võttiski aega ainult 5 kuud, ja nüüd mulle Stockholm juba meeldib. Tuleb välja, et need mõnusad kohad, kus ägedate inimestega tuttavaks saab ja tõnksuva indipopi-elektro-vms saatel keelt kasta sünnib, on täitsa olemas, kuid lihtsalt väga osavalt ära peidetud. Näiteks selle tänava lõpus, kuhu muidu kunagi ei satu, või sellel tänaval, kus alati käid, otse nina all, kuid kuskil kangialuses või ilma sildita mittemidagiütleva ukse taga. Ja kui natuke päikese käes silmi kissitada, siis on Östermalm hoopis pariisihõnguline, laksutava tuule kiuste pisikestele saartele ronimine päris romantiline, Södermalmist saamas teine kodu ning Stureplan paneb mukitud poistele järgi vaatama ja vaikselt itsitama. Muuseumid on ägedad! Ja kell 4 hommikul Gamla Stanis jalutades laulavad linnud ja kuninglik vahtkond toimetab omasoodu…

Advertisements

2 Responses

Subscribe to comments with RSS.

  1. isa said, on February 28, 2008 at 3:45 pm

    Poisid ja poisid…
    Kas naised ja tüdrukud käivad endiselt riidetes, mille seest peab nende ilu anatoomiliste teadmiste abil välja kangutama?

  2. Tali said, on February 29, 2008 at 11:22 am

    nii rootsi poisid kui tüdrukud on väga külma-trotsijad ja siis kui mina oma kõige soojema talvejopega ringi patseerin, keksivad nemad õhukeste pisikeste jakikestega, ja mütsi nad ei kanna, salli jätavad koju, ja kindaid pole ka. bbbbrrrrrrr :)


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: