Wicked Winterfrost

Viimane Hapupiimane

Posted in Sweden by talikas on October 24, 2007

Selle semestri viimane loeng on nüüd kõigi rahvaste selja taga ja algamas hektilised eksamiks valmistumise talgud. Tuhanded leheküljed teooriat, pangetäied powerpoindis praktikat ja… loomulikult kolmapäevased hiigelpeod. Ning usin Tansaania poiss peab kõik oma metallik-värviliste sädelevate tintekatega kirjutatud konspektid üle lugema.

Alguses veniva vahukommina tundunud õppetöö on nüüd muutunud tihedaks tihnikuks, kus muudkui vehid ja vehid oma matšeetega, aga edasi ei saa. Iga artikkel viitab järgmisele ja direktiivid ei saagi otsa… Muide, grupitöö on äärmiselt mõttetu ja närvesööv õppetöövorm, kui kõik grupikaaslased sulle ainult suhu vahivad ja igale küsimusele „I agree“ vastavad. Seda juhtub küll ainult siis, kui õnnestub võita india-paki-hiina non-english-speaking jackpot, kuid jätkem õelad märkused, tegelikkuses on sellise fataalse kombinatsiooniga kohtumise võimalus umbes sama suur, kui minu saadud stipendiumite summa. Mis, et ei tekiks segadust, on endiselt 0.

2 Responses

Subscribe to comments with RSS.

  1. isa said, on October 25, 2007 at 9:21 pm

    kuidas Sul endal rootsi keelega on?

  2. Tali said, on October 26, 2007 at 3:18 pm

    mmmh, esimene rootsi keele kursus läbitud. järgmisel esmaspäeval algab uus kursus. eks ma ikka õpin, kuigi võiks rohkem õppida…


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: