Wicked Winterfrost

Otsin Tarkust, Mis Tarkusehambaga Pidi Kaasa Antama

Posted in France: Paris by talikas on May 22, 2006

Meie suvised soojad tuulekesed on asendunud mehiste maru-iilidega, nii et õue minnes tuleb piibust-prillidest kõvasti kinni hoida, et nood minema ei lendaks ning tänaval soovitaks liikuda maskiga, sest muidu vuhiseb kõik tolm-prügi-lehed-oksad-plastmass-kergemetall otse silma. Täna olid näiteks pargid kinni pandud, et mõni mängiv laps juhuslikult talle pähekukkuva oksa läbi vigastada ei saaks. Muidu on selline tugev tuul päris võimas, akna all kohiseb ja pilved vuravad taevas. Eks varsti läheb jälle soojaks.

Ise maadlen semestri lõpuspurdiga, mis imelikul kombel siiski väikesel määral õppimist ja pingutamist nõuab, ning tarkusehambaga, mis nüüdsest aktiivselt oma olemasolust märku annab ja öösiti magada ei lase. Suvise külastajate maratoni avas eelmisel nädalal Nele, kelle toodud Bordeaux’ hõrgutised kahjuks juba ammu otsas on, ning selle nädala uljatesse turismiplaanidesse kuuluvad jalgsi Eiffeli torni vallutamine, Cézanne ja Pisarro näitus d’Orsay’s ning piknik metsikus looduses (endiselt samad plaanid, mis eelmisel nädalal :)).

Advertisements

8 Responses

Subscribe to comments with RSS.

 1. E. said, on May 22, 2006 at 11:44 pm

  Heh, naljakas. Ma just eile mõtlesin, et no millal mul ka mõni tarkusehammas märku võiks anda, tahaks nagu, et mõistus juba koju tuleks aga vara vist veel;) Aga niikuinii on see vaid legend ja kui ta veel öösel magada ka ei lase, siis kellele neid lisahambaid vaja on ma küsiks;)

 2. ain said, on May 23, 2006 at 10:03 am

  tarkusehamba tulek on atavism ehk kaugete esivanemate tunnuste ilmnemine, nagu näiteks selgroo pikendus- viimane sabalüli või mõnel mehel sarved.
  Minul on need juba aastaid tagasi suust välja kukkunud!

 3. Tali said, on May 24, 2006 at 12:27 pm

  nojah, tarkusehambaga nüüd tarkust küll juurde ei tule, muidu oleks mõni mees tarkusest täitsa ilma :) aga valutab ta küll… kogu vasak lõuapool on paistes ja mul saab ibuprofeen juba otsa. hamba väljatõmbamise vastu on mul aga eriti hirm… hirm pärineb neist veneaegsetest multikatest, kus pidevalt kellelgi hammas välja tõmmati, ja hala ja nuttu olid kõik kohad täis…

 4. Roy said, on May 26, 2006 at 12:29 am

  mul tuli tarkusehammas eelmisel sügisel. algul mõtlesin, et lihtsalt hoian kogu aeg viina põses. aga lõpuks pidin ikka minema hambaarsti juurde ja oioioi! parem varem kui hiljem minna. sest et võib juhtuda, et tekib põletik (ja kui sul põsk paistes on, siis ongi tekkinud) ja tuleks panna dreen ja lõigata ja üleüldse välja tõmmata. muideks osad modellid tõmbavad üleüldse välja enda tagumised hambad, et nägu kõhnem paistaks. tänu jumalale, sa vist ei ole tõsimeelne modell. ja enne seda tuli veel üks tarkusehammas 1996. aastal. kokku neid peab 4 tulema või? siis teab 2016 minna varakult juba aega kinni panema tohtri juurde.

  sa mine hambaarsti juurde ja ära karda.

 5. Tali said, on May 26, 2006 at 8:56 pm

  Roy, oli siis valus see väljatõmbamine ?

 6. Roy said, on May 26, 2006 at 11:08 pm

  ei, selles mõttes ei olnud, et kui võrrelda sellega, mis oli ilma väljatõmbamata. mis siin ilmas valus ei oleks, eksju? mul on üks uudis veel sulle: me kõik sureme!

 7. Tali said, on May 27, 2006 at 2:52 pm

  väga lohutav :)

 8. fox said, on May 28, 2006 at 10:55 pm

  pm pole tarkusehamba väljatõmbamine ise üldse valus. probleem tekib hiljem kui tuimestus üle läheb. verejooksu vastu ‘just in case’ on mõtet arsti käest küsida mingit põneva nimega asja, mis hüübimist kiirendab.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: