Wicked Winterfrost

Vihm

Posted in France: Paris by talikas on May 10, 2006

vihmaselt asfaldilt peegelduv eiffel

Euroopa päeva tähistamiseks sõitsid eile kõik bussid lipukestega ringi, Eiffeli torn sai 24ks tunniks uue sinise kuue ja kõik erasmuslased kutsuti pidulikule kokteiliõhtule Teadus- ja Tööstuskeskusesse, Pariisi Heurekasse, kus kõnesid ei kuulanud keegi, näljased üliõpilased ootasid massides võileivaleti taga ja baarman ei jõunud nii palju vein välja kallata, kui noored seda tarbisid. Märkamatult muutus lipsustatud kokteiliõhtu möllavaks tantsupeoks ning vaatamata peatsele veini lõppemisele oli kõigil väga lõbus.

Viimase metrooga koju loksudes sain aga täieliku shoki osaliseks. Metroo oli peatuses, uksed olid lahti, ja järsku hüppas metroosse perroonil jalutav suvaline must mees, haaras pahaaimamatu metroos istuva tüdruku sülest tema ridiküli ja tagasi peroonile hüpates pistis jooksu, tüdruk muidugi järgi. Küllap oli musta eesmärk niimoodi metroosse karata, et ta oleks just enne uste sulgemist välja hüpanud ja seega poleks ohver saanud talle järgi joosta… Aga täitsa lõpp ikka, kuskil ei saa siis rahulikult olla, kohe võib keegi varganägu tulla ja sult jõuga asjad ära rebida. Ettevaatust!

Advertisements

4 Responses

Subscribe to comments with RSS.

 1. Ain said, on May 11, 2006 at 9:31 am

  tuleb välja, et gloria mundi on ikka veel terra incognita ja Charles Darwini teooria, et ellu jäävad kohanemisvõimelisemad, on jälle rakendatav. Tähelepanuväärne, et tüdrukul oli reaktsiooni enne uste sulgumist pätile järgi joosta.

 2. Ain said, on May 12, 2006 at 11:33 am

  Kallis laps, on 12. mai, hakka juba koju sättima, meil Brunol on aeg juuksurisse minna ja Jaanikal lähevad nädala pärast õunapuud õide

 3. B said, on May 16, 2006 at 11:19 am

  ja ma tuleks ka sulle jaanikale külla:)

 4. Tali said, on May 17, 2006 at 6:54 pm

  Oh… Jaanika ja mu kallid sõbrad seal… See oleks kõige parem üldse!!! Suvel kindlasti lähme! Ärandame isa auto ja siis seal lähedal on üks järv, kuhu me võime suplema ja päevitama minna :) Jeeeesh, teeme nii :)


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: