Wicked Winterfrost

Gay Or Go Away

Posted in UK by talikas on April 14, 2006

tavalised hullud londoni inimesed tube's

Geiklubi Heaven, mis tituleerib end maailma kuulsaimaks, ei erinenud meie oma Angelist (peale suuruse) eriti mitte millegi poolest. Samad hullud inimesed, sama liberaalne õhkkond. Ainult hinnad london-mõrvarlikud (ära mine üldse klubisse või leia kohe keegi ohver, kes jooke välja teeks) ja külastajad iseteadlikumad (nt. soovitasid paksud neegrinaised Kristil lahkuda, sest ta nägevat liiga hetero välja).

Mis Londoni juures üllatab, on väga tugev tähelepanu pööramine turvalisusele (kas siis pöördvõrdeliselt suur kuritegevus?). Klubis näiteks ei lubatud külastajatel kanda nokamütse, sest nii ei pidavat nende nägu näha olema, igal pool on suured plakatid õpetustega, kuidas mitte lehvitada mobiiliga klubis, tänaval või tube‘s, sest nii jääb see kellelegi silma ja see varastatakse ära, või dramaatilised hoiatused, et kui kasutad illegaalset taksot, siis Sind vägistatakse ära.

Tartu tundub selle kõrval paradiisina.

Advertisements

3 Responses

Subscribe to comments with RSS.

  1. Roy said, on April 14, 2006 at 1:06 pm

    tartus on jälle vastupidi. käisin eile kontserdil ja pärast mõtlesin minna kaaslannaga teed või kohvi jooma aga kuna olid pühad, siis oli raske leida vabu kohti kohvikutes ja kõik kolm kohvikut, kuhu me läksime … esimesed kaks olid täis, kolmandas oli vaba laud aga … igas kohas kommenteerisid sealviibivad eesti mehed vaikselt omakeskis, et huvitav, mida see gay nii ilusa tüdrukuga peale hakkab. muidu oli väga tore kontsert, eriti kurva muusika ansambel lutsu teatrimajas, õnnestus kutsuda nad meid soojendama 28. mail rock café’sse. saab olema väga tore!!!

  2. E. said, on April 14, 2006 at 7:39 pm

    Hea, et sina meil liiga hetero välja ei näinud;) Fotol olevad inimesed on klass omaette, vahva nähtus (meenub meie ühine fotosessioon):)

  3. Tali said, on April 15, 2006 at 12:08 pm

    I can adapt very well :)


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: