Wicked Winterfrost

Koduloomad Ministeeriumis

Posted in France: Paris by talikas on March 23, 2006

Et anda objektiivset pilti Pariisist, siis peab muidugi mainima, et ega kõik meeleavaldused sellised kartuli-loopimised ei ole. Alles üleeile sattusime ühele, kus ligi tuhat CPE vastu streikijat rahulikult mööda linnatänavaid sammusid, kaelas suured plakatid ja näpus programmid nõudmiste ja ettepanekutega. Kohe on näha, et kui need ragulka-jõmpsikad on sellised teismelised hipid-tänavapoisid, siis asjalikumad streikijad on juba vanemad, mõned lausa keskeas, ja saavad hästi aru, mida nad teevad ja keda oma tegevusega mõjutavad.

Ja muide, Prantsuse kultuuriminister on väga sarmikas mees ja talle meeldib rockmuusika. Ja Kultuuriministeeriumis jookseb vabalt ringi… Kes ? Kass !? Ei! Seal lippab ringi (ja ilastab ja ajab karvu ja ma eeldan et ka ajab asju ümber ja närib jne) suur beezhikas krants Diego! Näedsiis.

Advertisements

3 Responses

Subscribe to comments with RSS.

  1. Ain said, on March 24, 2006 at 12:01 pm

    Mis asju sa seal ministeeriumis ajasid?

  2. Tali said, on March 24, 2006 at 7:07 pm

    oli mingisugune EYP kokkusaamine ministri ja siis EU-tüübiga. räägiti ikka noortest ja haridusest ja tulevikust. ja pärast sai shampanjat :)

  3. Mari said, on March 31, 2006 at 10:43 pm

    Neid koeravolskeid järkub Prantsusmaal ikka igale poole. Pariisini pole ma küll veel välja jõudnud, kuid Provence kant korduval läbi kammitud. Kui ma enne pabistasin on väikses taksi pärast, siis Prantsusmaal sai ikka igale poole koeraga mindud. Küsimuse peale, kas koeraga tohib siseneda tutvustati tavaliselt kohalikku lemmikut, kelleks osutus alati hiigelsuur krantsivolask!


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: