Wicked Winterfrost

Embame! (Tireb’ile)

Posted in Ireland by talikas on March 15, 2006

Mõni vajab lähedust rohkem kui teine. Ja erinevatest vajadustest (ja ootustest) tekivad probleemid. Ning enne kui arugi saad, on tüli majas. Keegi ei saa täpselt aru, miks.

Kallid sõbrad, kui teil on probleeme üksinduse või lähedusega ja kuskilt pole abi loota, ei tasu kurbsilmselt krooniliselt konutama jääda, vaid tuleb end ise aidata:

eneserahuldus

8 Responses

Subscribe to comments with RSS.

 1. E. said, on March 16, 2006 at 11:40 pm

  See on nagu reisiabi, et kui oled üksi reisil ja tunned, et on igav jne…siis varnast votta iseennast, haha. Nojah, ma loodan, et ma ei pea ennast siin niimoodi kallistma hakkama…pigem kallistada siis juba seda öist öhku ja joeäärseid tulesid. Terv, Berliinist Sulle, varsti näeme, ära silti unusta tegemast:)

 2. Roy said, on March 17, 2006 at 2:20 am

  Berliinis kindlasti mine vaata Göringi lossi Unter der Lindeni lõpus, eriti vägev kui sinna sisse pääsed, Reichtagi kõrval/vastas, Reichtagist paremalt poolt mööda jalutades avaneb vaade Spree jõele ehitatud uuest ooperimajast, mis on kaasaegse kunsti tippteos…

  Võid veel püüda avastada endise Berliini müüri asukohajoont, kuigi see muutub aastatega üha raskemaks. Minuarust muud midagi iseäralikult toredat Berliinis polegi peale teletorni kõrval supermarketi tänavale avanevate luugikestega kebabiputkad (soodsaim võimalus kesklinnas eineks) ja paar gooti rõivaste poekest äärelinna kandis. Ja berliinlased ise veel taovad rusikaga vastu linna ning sõimavad “provintse”?

 3. ain said, on March 17, 2006 at 11:42 am

  Kallis laps, oled sina ikka sattunud jälle… Venemaal terroriseerisid skinheadid, nüüd muteerunud punanelklased. Meie uudised räägivad, et laupäevaks plaanitavat juba miljonilist meeleavaldust ja et täna öösel politsei olevat vahistanud ca 180 tegelast. Äkki hakkavad jälle autosid põletama ja ehk majugi, seekord aga enam mitte sisserännanud, vaid juba pariisi tõugu vägilased.

 4. Tali said, on March 17, 2006 at 11:46 am

  Oi-oi-oi. Tegelikult on jah juba igal pool metroodes mingid kleepsud üleval ja eile jäi kool ära. Ma loodan, et ei lähe hulluks. Mida nad vägivalla-huligaansusega ikka saavutaksid… Ja Evelyn tuleb ju ka siia varsti, loodame talle ikka Pariisist hea mulje jätta :) Mis seal ikka, on kaks varianti, kas mina tõmban mässulisi või mässulised tõmbavad mind…

 5. B said, on March 21, 2006 at 12:26 pm

  mis ma oskan öelda:)

 6. Misha said, on March 23, 2006 at 5:13 pm

  Privet doragaya,yanapishu iz voroneja,xoroshoe FOTO

 7. Tali said, on March 23, 2006 at 10:22 pm

  privet, mish, ja tebja skutshaaju, kogda uviidemsja?

 8. Kristo said, on March 26, 2006 at 1:07 am

  ma ei taha küll tähenärijana näida, kuid kuna ma sattusin siia juhuslikult siis ma teeksin väikese paranduse: vene keeles kõlab “ma igatsen sind”- ya po tebe skuchaju või ya skuchaju po tebe. Tean, kuna mind ennast on palju selle fraasi mainimisel parandatud;)


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: