Wicked Winterfrost

Poola? Eire?

Posted in Ireland by talikas on March 5, 2006

Tegelikult on tunne, nagu oleks Poolas, sest tänaval ainult kahtlast slaavi pobinat kuulebki. Imelik on see, et iirlastel pole meeletu võõrtööjõumassi vastu midagi: nad tervitavad rõõmsalt kõiki idaeurooplasi ja loovutavad neile virisemata kõik teedeehitejate, tsemendisegajate ja kotletikeerajate ametikohad. Ise muudkui libistavad Guinessi õlut, kiidavad Euroopa Liitu ja unistavad majandusbuumi lõputust jätkumisest.

Kahtlen juba tugevalt enda inglise keele oskuses, sest et saa oma delegaatide kiir-iir-keelest mitte midagi aru. Joon muudkui Red Bulli (taaskord sponsor), õpin siinset slängi, mugin mingit õudsat kiirtoitu (Supermac’s), proovin kõigest väest karaoket vältida, õpetan iiri poistele eesti keelt ja tean nüüdsest uskumatult palju shale oil‘st.

Ja Chuck Norris on igal pool.

Advertisements

4 Responses

Subscribe to comments with RSS.

 1. tom_ said, on March 5, 2006 at 2:06 pm

  Loodetavasti oled Norrisega ka kursis:

  http://www.chucknorrisfacts.com/

 2. Helen said, on March 5, 2006 at 11:54 pm

  Heihopsti seikleja,
  olen su veebi juba mõnda aega mõnuga lugenud, Venemaa reisi kaudu sattusin siis nüüd Euroopa reisi lugema:) Ja nüüd siis tuleb välja, et oled ka eyp-er, niiet tervitused sinnapoole! Iiri National?

  Tegutse sama mõnuga edasi ja muide, pärast VÄGA pikka veinijoomist muutub keel nii lillaks, et päevi ja päevi peale veinijoomist on reetvast värvusest raske lahti saada (ja keelt ei saa kah eriti näidata:D)

  Terv,
  Helen

 3. Ain said, on March 6, 2006 at 10:22 am

  Olen tarbinud liitreid eri tootjate ja kvaliteediga veine, aga et keel oleks lillaks läinud ja veel jäänud… Lillaks läheb nägu, kui mööblilakki juua(politurka) Millisest veinist läheb teie keel lillaks?

  Kui olishale tähendab endiselt põlevkivi, siis mida tähendab shale oil? Ja mida iirlased sellest õpetavad?

 4. Tali said, on March 6, 2006 at 2:31 pm

  Helen, tegu on Iiri regional’iga, mis oma 100-delegaadiga annab t2iesti meie nationali m66du v2lja. Ja t6esti (aini kommentaarist l2htudes), millest sul ikka see keel lillaks l2ks ? :)

  Isa: jah, tegu on p6levkiviga, millegip2rast nimetasid iirlased seda “shale oil”-iks. Lihtsalt minu komitee teema oli, kuidas suunata Euroopa energiamajandust, kui nafta ja gaas hakkavad varsti otsa l6ppema, ja siis nad vaidlesidki tundide kaupa, kas shale oil on hea v6i halb.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: