Wicked Winterfrost

Vana Tallinn

Posted in Russia: Voronezh by talikas on November 6, 2005

Peale eilset teatrit (Kamernõi teater on seni külastatutest parim) tirisid meie kallid keskeurooplased meid “ühele väiksele õllele” vene urgasbaaris (õlu on endiselt vastik); ja nagu alati… muutus vaikne pubiõhtu järkjärgult meeletuks mölluks, kus kogu klientuur tantsu vihtus ja kongolane ja kaukaaslane ja sakslane ja venelane kõik üksmeeles vennastusid.

Seetõttu oli tänane hommik mõndadele küll natuke raske, kuid sellest hoolimata toimus meie 11-pealise kambaga väljasõit loodusesse. David ja mina vaatasime ükskord Voronezhi oblasti kaarti ja leidsime koha nimega Medovka (sümpaatne nimi, eks), ja otsustasime sinna jalutama minna, bussiga u pool tundi linnast välja. Jalutasime tõesti palju (u 10 km), pidasime Doni ääres piknikku, laulsime “po donu guljaajet kazak molodoi”, jõime Vana Tallinnat, nägime Vene küla, tegime lõket. Ilus päev oli.

Siis tulime koju ja sõime musta leiba ja kilu (täna saabus aukülaline Eestist, Taavi, kes ei tulnud mitte tühjade kätega).

Advertisements

One Response

Subscribe to comments with RSS.

  1. […] somehow, once in Prague, and after the wicked nostalgic reunion with my old Voronezh school mate David (yes, he is still the same after 4 years!) and partying with Tomas, Helga, Klairi-Liis, Marka etc, […]


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: